Saç ve Sakal Kesimi

Saç kesiminde beğendiğiniz saçtan daha önemli olan aslında hangi saçın size daha çok yakışacağıdır. Yüz şeklinize uygun bir saç kesimine sahip olmanız oldukça önemlidir.

Yuvarlak yüzlere hacimli saçlar
Oval yüzlere yumuşak dalgalar
Kare yüzlere kıvırcık saçlar
Kalp yüzlere dolgun saçlar
Elmas oval yüzlere uzun saçlar

Saç Boyama ve Pigment

Saç boyamak isteyen erkeklerin öncelikle dikkat etmesi gereken konu saçlarının iyi incelenerek, doğru rengin seçilmesi. Bu iki konunun üstesinden başarı ile geldiğinizde doğal bir renk elde etmiş ve uygulamış olursunuz.

Erkekler için saç boyamak kadınlarda olduğu gibi modaya uymak ya da trendi yakalamak gibi bir anlam genel olarak taşımıyor. Daha çok gerçekten beyaz kapama odaklı yani bir işlem olarak uygulanıyor. Bu sebeple erkek için doğru saç rengi bulmak ve inandırıcı gözükmesini sağlamak gerekiyor.

Sakal ve Cilt Bakımı

Sakal ve bıyık bakımı için doğal yağlar ve farklı markalar tarafından üretilmiş bakım ürünleri/serumları bulunuyor. Ürün kullanmanın öncesinde sakal ve bıyık bakımı için temel bakımınızda dikkat etmeniz gereken şeyler de var. Örneğin sürekli sakal ve bıyıklarınızla oynamak, elinizle sıkça bükmek, kaşımak gibi hareketler sakal ve bıyıklarınızın kıl yapısına zarar verdiği için dökülme, tekrar çıkmama ya da zayıf kıl çıkması gibi sebeplere neden olabilir. Bu sebeple ürün kullanmadan önce temel temizliğinizde ve yaşantınız sakal ve bıyıklarınıza dikkatli davranmalısınız.

Fön/Saç Düzleştirme

Fön makinesi ile saç şekillendirme, erkeklerin ustalaşmakta zorlandıkları bir yöntemdir. Erkek saç şekillendirmede genellikle yalnızca saç şekillendirici ürünlerle mevcut şekli yatıştırıp sabitlemeyi hedefliyor. Fakat aslında özel günler ya da buluşmalar için fön makinesiyle saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Saç Analizi ve Bakımı

Saç bakımı durulanan ve durulanmayan olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Durulanan bakımda saç buharda bekletilir ve daha sonra bakım uygulanır. Saç bakım kremi saç dibinden ucuna doğru sürülerek incelikle uygulanır. Bakım kremini sürdükten sonra deriye çok baskı uygulamaksızın masaj yaparak saçlara yedirilir. Saçlar tarandıktan sonra buharda bekletilir. Saçın durumuna göre buharda bekleme süresi değişmektedir.

RANDEVU ALIN

Randevu sistemimiz ile kolayca randevunuzu gün ve saat olarak seçip bize iletebilirsiniz. Ekibimiz onay için size ulaşacaktır.

   

Mart 2024
PtsSalÇarPerCumCtsPaz
26272829123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Bırakın Saçlarınız Konuşsun!